Cariere

Joburi web design

Agent vanzari:

Descriere Post:

Cerinte

Beneficii Oferite

Bonusuri in functie de rezultate

Aplica acum la: cariere@amigio.ro

AmiGio Exclusiv SRL : FIRMA WEB DESIGN BUCURESTI , ROMANIA

Senior Web Designer / Interactiv Designer

Cerinţe pentru succes:

Cerinţe de aplicare:

Te rugam să ne furnizezi urmatoarele cerinte cand aplici:

Beneficii: program flexibil (se poate lucre si de acasa), bonusuri, concediu
plătit si multe altele !

Selecţia candidaţilor presupune atât interviu cât şi test practic

Senior Programator PHP

Beneficii: salariu motivant; program flexibil

Selecţia candidaţilor presupune atât interviu cât şi test practice

Editor Web

Esti pasionat de IT ? Esti atras in acelasi timp si de editare web?

Atunci te potrivesti acestui job.